- 72%

Секс масла за тело за лубрикант за секс кукли

$50.45$14.10

-72%

Water soluble lubricating oil

Секс масла за тело за лубрикант за секс кукли $50.45$14.10

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • 4-11 денови брза испорака
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
  • Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка република, Шпанија, Белгија, Велика Британија и Русија
  • Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови
  • Куклите ќе се испорачуваат голи, нема рекламирани костими, ќе подариме перики, долна облека и очи по случаен избор.
Загарантирано безбедно плаќање

When having sex with a sex doll, sex oil is an essential tool. Water-soluble lubricating oil can help you reduce your pain during sex with a sex doll and quickly enter the body of the sex doll.

The lubricants made of water are glossy and transparent for comfortable and comfortable lubrication. It is simple to wash and suitable for massages that cover the entire body or lubrication. They can help to moisten the vagina, and anus and for intercourse with the breast. If you experience dryness or uncomfortable during intercourse these oil for the sex can improve vaginal lubrication, and elasticity, and decrease friction and pain. The body lubricants also increase sexual desire, improve the sensitivity of your body and increase enjoyment.

sex oil5

Боја: Нема избор

30ML, 60ML

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Секс масла за тело за лубрикант за секс кукли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Известете ме кога артиклот ќе се врати на залиха.