- 69%

Топка за очи за секс кукла

$63.21$22.35

-69%
Топка за очи за секс кукла $63.21$22.35

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • 4-11 денови брза испорака
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
  • Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка република, Шпанија, Белгија, Велика Британија и Русија
  • Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови
  • Куклите ќе се испорачуваат голи, нема рекламирани костими, ќе подариме перики, долна облека и очи по случаен избор.
Загарантирано безбедно плаќање

Sex dolls realistic eyeballs
Height 100-125cm sex dolls fit 26mm eyes
Height 140-150cm sex doll suitable for 28mm eyes
Height 150-160cm sex doll suitable for 30mm eyes

sex doll eye ball1 sex doll eye ball7 sex doll eye ball5 sex doll eye ball4 sex doll eye ball3 sex doll eye ball2 sex doll eye ball8

Големина: Нема избор

26мм, 28мм, 30мм

Боја: Нема избор

Сино, Brown, Green, Sky Blue, Dark Blue, Flash Blue

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Топка за очи за секс кукла”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *