- 60%

5.95ЛБ Задник Нозе Секс торзо Секс кукла Мастурбатор

Оригиналната цена беше: $195.40.Тековната цена е: $78.20.

-60%
5.95ЛБ Задник Нозе Секс торзо Секс кукла Мастурбатор $195.40 Оригиналната цена беше: $195.40.$78.20Тековната цена е: $78.20.

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • 4-11 денови брза испорака
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
  • Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка република, Шпанија, Белгија, Велика Британија и Русија
  • Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови
  • Куклите ќе се испорачуваат голи, нема рекламирани костими, ќе подариме перики, долна облека и очи по случаен избор.
Загарантирано безбедно плаќање

За Торсо

Ова торзо од секс кукла со поделен газ се наоѓа во складиште во Германија и брзо се испорачува без дополнителни царини. Вагината и анусот на сексуалното торзо се специјално обработени за да се сместат пениси со различни големини, што е благодет за мажите.

sex torso1 1

sex torso2 1

sex torso7 1 sex torso6 1 sex torso5 1 sex torso4 1 sex torso3 1 sex torso9 1

Сите горенаведени димензии се мерат рачно, може да има рачна грешка од 1-3 см, но тоа не влијае на квалитетот на производот

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “5.95ЛБ Задник Нозе Секс торзо Секс кукла Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *