| Ūgis: | 2 pėdų 3 /65 cm |
|---|---|
| Krūties juosmens klubų dydis: | 28 - 17 - 27 cm |
| Pėdos ilgis: | 8 cm |
| Makšties gylis: | 17 cm |
| Analinis gylis: | 15 cm |
| Grynasis svoris: | 2,5 kg |
| Pakuotės svoris: | 3,4 kg |
| Pakuotės dydis: | 68*22*18 cm |




Tai iš tiesų yra mažiausia meilės mergaitės lėlė, kurią galite rasti internete. „Claire 65cm“ sekso lėlė puikiai tinka būti pirmoji lėlė, nes ji yra pigu, lengvas svoris, ir lengva užduotis mažmeninės prekybos parduotuvėje ir naudoti. Šis plokščias sekso žaislas turi nepaprastai skirtingą išvaizdą. Didelės mergaitės akys verčia ją atrodyti labiau kaip keista ar animacinių filmų lėlė. Šis originalumo sekso komponentas bus konkrečiai tai, ko reikia asmeniui patikrinti.
Džiaugiamės galėdami pristatyti Claire Female Realistic 65cm mažą plokščią krūtinės sekso lėlę.
65 cm sekso lėlė, Claire, reprezentuoja ryškią meniškumo ir realizmo sintezę, kruopščiai sukurtas ieškantiems autentiško kompaniono. Lengvas Claire dizainas užtikrina neprilygstamą lengvą valdymą, todėl ji yra idealus pasirinkimas tiems, kurie yra nauji. Ši lėlė siūloma už prieinamą kainą, užtikrinti, kad prabanga nebūtų brangus malonumas. Tai ekonomiškas, tačiau išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie tyrinėja tikroviškų lėlių sritį.
Smulkus Claire rėmas ir mažas ūgis sustiprina jos patrauklumą, o jos subtilios savybės rezonuoja su anime estetikos gerbėjais. Ši tikroviška lėlė nėra tik produktas; Tai yra pirmas žingsnis kuriant kerinčią intymumo ir ryšio atmosferą.
Claire išsiskiria įvairiame suaugusiųjų lėlių pasaulyje, siūlo viliojantį buvimą ir neprilygstamą dėmesį detalėms. Kaina sukurta taip, kad atitiktų įvairius biudžetus, padaryti jį prieinamą visiems, norintiems pasimėgauti patrauklia patirtimi. Padidinkite savo kolekciją su šia nuostabia 65 cm sekso lėle, kuri sujungia meniškumą, prieinamumas, ir fantazijos prisilietimas.













