| Ūgis: | 2 pėdų 3 /68 cm |
|---|---|
| Krūties juosmens klubų dydis: | 34 - 21 - 33 cm |
| Pėdos ilgis: | 8 cm |
| Makšties gylis: | 17 cm |
| Analinis gylis: | 15 cm |
| Grynasis svoris: | 2,5 kg |
| Pakuotės svoris: | 3,4 kg |
| Pakuotės dydis: | 68*22*18 cm |



Elaine 68 cm mažiausia lytinių santykių lėlė yra mūsų geriausiai parduodama sekso mergaitė. Žavingi jos bruožai – mielas veidas ir mažos apvalios krūtys. Jūsų fotografavimui, radome ją bakalėjos kioske. Priešingai, matome, kad mergina labai maža ir šviesi, svėrė tik 3. 75 kg. Atminkite, kad ši mini lėlė pagaminta iš termoplastinio elastomero (TPE) o ne silikonas.
Kitas mažo dydžio tiesioginio veiksmo lėlės privalumas yra priimtina kaina. Nepriklausomai nuo to, kur žiūrite, jums bus iššūkis įsigyti šią prieinamą sekso lėlę. Tiesiog įdėkite šią lėlę į savo krepšelį dabar ir mes pasiūlysime nemokamą pristatymą.
Taip pat tpe sekso žaislas, ponia taip pat yra puikus dekoratyvinis elementas. Pažengęs anime mylėtojas, galite pabandyti nusipirkti anime mados ir aprengti ją kaip gražią mažą princesę.
Kiekviena parduodama lėlė yra meno kūrinys. Tuo atveju, jei norite nusipirkti, mylėkite ir rūpinkitės ja ir naudokite ją tinkamai. Nedelsdami išvalykite jos kūną, tada naudokite sausus miltelius, kad jos kūnas išliktų sausas, ir palaikykite mergaitę išsausėjusioje naudojimo aplinkoje.
Jei reikalaujate kito dydžio miniatiūrinės lytinių santykių lėlės, mūsų parduotuvėje pamatysite atitinkamus rekomenduojamus produktus. Čia galite rasti daugybę miniatiūrinių sekso lėlių. Tai apima lytinių santykių lėles plokščiomis krūtimis ir kitas kategorijas. Visada patenkinsime savo klientų poreikius ir užtikrinsime, kad į savo internetinę parduotuvę pridėtume tikroviškesnių smulkmenų.






















