| Výška: | 2 ft 3 in / 68 cm |
|---|---|
| Prsia Pás Boky Veľkosť: | 28 - 18 - 27 cm |
| Dĺžka chodidla: | 8 cm |
| Hĺbka vagíny: | 17 cm |
| Análna hĺbka: | 15 cm |
| Čistá hmotnosť: | 2,5 kg |
| Hmotnosť balenia: | 3,4 kg |
| Veľkosť balenia: | 68*22*18 cm |




Zvláštne kúzlo Phyllis’ 68cm karikatúrna malá sexy bábika je založená na jej veľkých očiach, ktorý, ako hrdinka Everyman, vyzerajú rozkošne vďaka svojim prehnaným proporciám a dlhým riasam.
Skutočný muž, ktorý dokáže naplniť jej sexuálne potreby a nechať ju pochopiť, čo jej celé tie roky chýbalo. Phyllis by chcela byť v prdeli. Chce byť prepustená znova a znova a chce to teraz, si ten správny muž pre túto prácu? Ste schopní uspokojiť potreby Phyllis? Poteší vás ňou ženskou horúcou kundičkou a ak chcete, jej bezohľadný konečník. Je pripravená hrať sa s vami každý večer.








































