| Výška: | 2 ft 3 in / 68 cm |
|---|---|
| Prsia Pás Boky Veľkosť: | 34 - 21 - 33 cm |
| Dĺžka chodidla: | 8 cm |
| Hĺbka vagíny: | 17 cm |
| Análna hĺbka: | 15 cm |
| Čistá hmotnosť: | 2,5 kg |
| Hmotnosť balenia: | 3,4 kg |
| Veľkosť balenia: | 68*22*18 cm |



Elaineina 68 cm najmenšia bábika na pohlavný styk je našou najpredávanejšou sexuálnou bábikou. Jej pôvabnými črtami sú roztomilá tvárička a malé okrúhle prsia. Pre vaše fotenie, našli sme ju na stánku s potravinami. Na rozdiel od toho, môžeme vidieť, že dievča je veľmi malé a ľahké, Váži iba 3. 75 kg. Upozorňujeme, že táto mini bábika je vyrobená z termoplastického elastoméru (TPE) a nie silikón.
Ďalšou výhodou malej veľkosti živej bábiky je jej primeraná cena. Bez ohľadu na to, kam sa pozriete, budete vyzvaní získať túto cenovo dostupnú sexuálnu bábiku. Stačí pridať túto bábiku do košíka a my ponúkame dopravu zdarma.
Rovnako ako tpe sexuálna hračka, pani robí aj skvelý dekoračný kúsok. Pokročilý milovník anime, môžete skúsiť kúpiť nejakú anime módu a obliecť ju ako krásnu malú princeznú.
Každá bábika, ktorú predávame, je umeleckým dielom. V prípade, že ste ochotní si ho kúpiť, prosím, milujte ju a starajte sa o ňu a používajte ju s náležitou starostlivosťou. Okamžite očistite jej telo, potom použite suchý prášok, aby ste udržali jej telo v suchu a udržiavali dievča vo vysušenom prostredí, ktoré sa používa.
Ak požadujete miniatúrnu pohlavnú bábiku v inej veľkosti, v našom obchode uvidíte naše relevantné odporúčané produkty. Tu nájdete celý rad miniatúrnych sexuálnych bábik. Patria sem bábiky na pohlavný styk s plochými prsiami a iné kategórie. Vždy vyjdeme v ústrety našim zákazníkom a zabezpečíme, aby sme do nášho internetového obchodu pridávali realistickejšie drobnosti.























