| Høyde: | 2 ft 3 i / 68cm |
|---|---|
| Bryst Midje Hofter Størrelse: | 28 - 18 - 27 cm |
| Fotlengde: | 8 cm |
| Vaginal dybde: | 17 cm |
| Anal dybde: | 15 cm |
| Nettovekt: | 2,5 kg |
| pakkevekt: | 3,4 kg |
| Pakke størrelse: | 68*22*18 cm |




Den spesielle sjarmen til Phyllis’ 68 cm tegneserieaktig liten sexy dukke er basert på hennes store øyne, hvilken, som allmannens heltinne, Se bedårende ved å bruke sine overdrevne proporsjoner og lange øyevipper.
En faktisk mann som kan oppfylle sine seksuelle behov og la henne forstå hva hun har savnet alle disse årene. Phyllis vil gjerne bli knullet. Hun vil få sparken om og om igjen, og hun vil ha det nå, er du den rette mannen for jobben? Kan du tilfredsstille Phyllis behov? Hun vil glede deg med kvinnens varme fitte, og hvis du vil, Hennes ønsket endetarm. She’s ready to play with you every night.








































