| Висина: | 2 стапки 3 во / 65 см |
|---|---|
| Големина на колковите на половината: | 28 - 17 - 27 см |
| Должина на стапалото: | 8 см |
| Длабочина на вагината: | 17 см |
| Анална длабочина: | 15 см |
| Нето Тежина: | 2,5 кг |
| Тежина на пакетот: | 3,4 кг |
| Големина на пакувањето: | 68*22*18 см |




Ова е всушност најмалата љубовна кукла што можете да ја најдете на интернет. Секс куклата Клер од 65 см е совршена за да биде првата кукла бидејќи е евтина, мала вишок тежина, и лесна задача за складирање и користење на мало. Оваа секс играчка со рамни гради има исклучително поинаков изглед. Големите очи на девојчето ја прават да изгледа повеќе како чудна или цртана кукла. Оваа оригинална секс компонента ќе биде конкретно она што треба да го провери поединецот.
Задоволство ни е да ви ја претставиме женската реална сексуална кукла Клер од 65 см..
Секс куклата од 65 сантиметри, Клер, претставува впечатлив спој на уметност и реализам, прецизно направен за оние кои бараат автентичен придружник. Лесниот дизајн на Клер нуди неспоредлива леснотија на ракување, што ја прави идеален избор за оние кои се нови на производот. Оваа кукла се нуди по прифатлива цена, обезбедување дека луксузот не е скапо уживање. Тоа е економична, но исклучителна опција за оние кои го истражуваат царството на живи кукли.
Ситната рамка и минијатурниот раст на Клер ја зголемуваат нејзината привлечност, додека нејзините нежни карактеристики одекнуваат кај љубителите на аниме естетиката. Оваа реална кукла не е само производ; тој го претставува првиот чекор кон создавање на волшебна атмосфера на интимност и поврзаност.
Клер се издвојува во различниот свет на кукли за возрасни, нудејќи примамливо присуство и неспоредливо внимание на деталите. Цената е дизајнирана да одговара на различни буџети, што го прави достапен за секој што сака да се препушти на волшебно искуство. Подигнете ја вашата колекција со оваа неверојатна секс кукла од 65 сантиметри која комбинира уметност, достапност, и допир на фантазија.













