| Ūgis: | 2 pėdų 3 /68 cm |
|---|---|
| Krūties juosmens klubų dydis: | 28 - 18 - 27 cm |
| Pėdos ilgis: | 8 cm |
| Makšties gylis: | 17 cm |
| Analinis gylis: | 15 cm |
| Grynasis svoris: | 2,5 kg |
| Pakuotės svoris: | 3,4 kg |
| Pakuotės dydis: | 68*22*18 cm |




Ypatingas Phyllis žavesys’ 68 cm animacinių filmų maža seksuali lėlė yra paremta jos didelėmis akimis, kuris, kaip kiekvieno žmogaus herojė, Atrodykite žavingai, naudodamiesi jų perdėtomis proporcijomis ir ilgomis blakstienomis.
Tikrasis vyras, kuris gali patenkinti savo seksualinius poreikius ir leisti suprasti, ko jai trūko per visus šiuos metus. Phyllis norėtų būti pakliuvęs. Ji nori būti atleista vėl ir vėl, ir ji to nori dabar, ar esate tinkamas vyras šiam darbui? Ar galite patenkinti Phylliso poreikius? Ji jums patiks su karšta moters pūlinga ir, jei tau patinka, Jos nenaudinga tiesioji tiesioji tiesioji tiesioji. She’s ready to play with you every night.








































