| Yükseklik: | 2 ft 3 inç / 68cm |
|---|---|
| Göğüs Bel Kalça Boyutu: | 28 - 18 - 27 cm |
| Ayak uzunluğu: | 8 cm |
| Vajinal Derinlik: | 17 cm |
| Anal Derinlik: | 15 cm |
| Net Ağırlık: | 2,5 kg |
| Paket Ağırlığı: | 3,4 kg |
| Paket boyutu: | 68*22*18 cm |




Phyllis'in özel cazibesi’ 68cm karikatürize küçük seksi bebek büyük gözlerine dayanıyor, Hangi, Everyman'ın kahramanı gibi, abartılı oranları ve uzun kirpikleri sayesinde sevimli görünüyorlar.
Onun cinsel ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve bunca yıldır neyi kaçırdığını ona anlatabilecek gerçek bir erkek. Phyllis sikilmek istiyor. Tekrar tekrar kovulmak istiyor ve bunu şimdi istiyor, bu iş için doğru adam mısın? Phyllis'in ihtiyaçlarını karşılayabiliyor musun?? She will please you with her the woman’s hot pussy and if you like, onun ahlaksız rektumu. She’s ready to play with you every night.







































