| Höjd: | 2 ft 3 in / 68 cm |
|---|---|
| Bröst Midja Höftstorlek: | 34 - 21 - 33 cm |
| Fotlängd: | 8 cm |
| Vaginalt djup: | 17 cm |
| Analt djup: | 15 cm |
| Nettovikt: | 2,5 kg |
| Paketets vikt: | 3,4 kg |
| Förpackningens storlek: | 68*22*18 cm |



Elaines 68 cm minsta samlagsdocka är vår bästsäljande sextjejdocka. Hennes charmiga drag är hennes söta ansikte och små runda bröst. För din fotografering, vi hittade henne i matbutiken. I kontrast, vi kan se att flickan med mycket liten och lätt, väger bara 3. 75 kg. Observera att denna minidocka är gjord av termoplastisk elastomer (TPE) och inte silikon.
En annan fördel med den lilla storleken på live-action dockan är att den är rimligt prissatt. Oavsett var man tittar, du kommer att bli utmanad att skaffa denna prisvärda sexdocka. Lägg bara till den här dockan i din varukorg nu så erbjuder vi gratis leverans.
Samt tpe sexleksak, Damen är också en bra dekorativ pjäs. En avancerad anime-älskare, Du kan försöka köpa lite anime mode och klä henne som en vacker liten prinsessa.
Varje docka vi säljer är ett konstverk. Om du är villig att köpa en, Snälla älska och ta hand om henne och använd den med rätt vård. Rengör hennes kropp omedelbart, Använd sedan torrt pulver för att hålla hennes kropp torr och hålla flickan i en uttorkad miljö som används vid användning.
Om du vill ha en samlagsdocka i miniatyr i en annan storlek, Du kommer att se våra relevanta rekommenderade produkter i vår butik. Du kan hitta en rad sexdockor i miniatyr här. Detta inkluderar plattbröstade samlagsdockor och andra kategorier. Vi kommer alltid att möta våra kunders behov och se till att vi lägger till mer realistiska småsaker i vår webbshop.























