| Višina: | 2 ft 3 in / 68cm |
|---|---|
| Velikost bokov prsnega pasu: | 28 - 18 - 27 cm |
| Dolžina stopala: | 8 cm |
| Vaginalna globina: | 17 cm |
| Analna globina: | 15 cm |
| Neto teža: | 2,5 kg |
| Teža paketa: | 3,4 kg |
| Velikost paketa: | 68*22*18 cm |




Poseben čar Phyllis’ 68cm risanka mala seksi lutka temelji na njenih velikih očeh, ki, kot junakinja Vsakogar, izgledajo čudovito s svojimi pretiranimi razmerji in dolgimi trepalnicami.
Dejanski moški, ki lahko izpolni svoje spolne potrebe in ji da razumeti, kaj je vsa ta leta pogrešala. Phyllis bi se rad zajebal. Želi biti odpuščena znova in znova in to želi zdaj, Ste pravi človek za to delo? Ali lahko zadovoljite Phyllisove potrebe? Ona vas bo zadovoljila z njo vročo muco ženske in če želite:, njen brezobzirni rektum. Pripravljena je, da se vsak večer igra s tabo.








































