| Višina: | 2 ft 3 in / 68cm |
|---|---|
| Velikost bokov prsnega pasu: | 34 - 21 - 33 cm |
| Dolžina stopala: | 8 cm |
| Vaginalna globina: | 17 cm |
| Analna globina: | 15 cm |
| Neto teža: | 2,5 kg |
| Teža paketa: | 3,4 kg |
| Velikost paketa: | 68*22*18 cm |



Elaineina 68 cm najmanjša lutka za spolne odnose je naša najbolje prodajana lutka za seks deklice. Njene očarljive lastnosti so njen srčkan obraz in majhne okrogle prsi. Za fotografiranje, Našli smo jo na stojnici z živili. Nasprotno pa, Vidimo, da je dekle z zelo majhno in svetlo, tehta samo 3. 75 kg. Upoštevajte, da je ta mini lutka izdelana iz termoplastičnega elastomera (TPE) in ne silikona.
Druga prednost majhne velikosti lutke v živo je, da je razumna cena. Ne glede na to, kje pogledate, Izzvani boste, da dobite to cenovno ugodno seks lutko. Preprosto dodajte to lutko v košarico zdaj in ponujamo brezplačno dostavo.
Kot tudi tpe seks igrače, Gospa naredi tudi odličen dekorativni kos. Napredni ljubitelj anime, Lahko poskusite kupiti nekaj anime mode in jo obleči kot lepo majhno princeso.
Vsaka lutka, ki jo prodajamo, je umetniško delo. V primeru, da ste ga pripravljeni kupiti, Prosim, ljubite in skrbite zanjo in jo uporabljajte z ustrezno skrbnostjo. Takoj očistite njeno telo, Nato uporabite suh prah, da bo njeno telo suho in dekle ohranite v izsušenem okolju, ki se uporablja v uporabi.
Če zahtevate miniaturno lutko za spolne odnose v drugi velikosti, V naši trgovini boste videli naše ustrezne priporočene izdelke. Tukaj lahko najdete vrsto miniaturnih seks lutk. To vključuje punčke s ploskimi spolnimi odnosi in druge kategorije. Vedno bomo zadovoljili potrebe naših strank in poskrbeli, da bomo v našo spletno trgovino dodali bolj realistične majhne predmete.






















