| Hoogte: | 68 cm |
|---|---|
| Borst Taille Heupen Maat: | 34 - 21 - 33 cm |
| Voet lengte: | 8 CM |
| Vaginale diepte: | 17 CM |
| Anale diepte: | 15 CM |
| Netto gewicht: | 2,5 kg |
| Pakket Gewicht: | 3,4 kg |
| Grootte van de verpakking: | 68*22*18 CM |



Elaine's kleinste sekspop van 68 cm is onze best verkochte seksmeisjespop. Haar charmante gelaatstrekken zijn haar schattige gezicht en kleine ronde borsten. Voor je fotoshoot, We vonden haar op de kiosk. Daarentegen, We kunnen zien dat het meisje met heel klein en licht, Slechts 3 wegen. 75 kg. Houd er rekening mee dat dit minipoppetje is gemaakt van thermoplastisch elastomeer (TPE) en geen siliconen.
Een ander voordeel van het kleine formaat van de live-action pop is dat deze redelijk geprijsd is. Waar je ook kijkt, Je wordt uitgedaagd om deze betaalbare sekspop te krijgen. Voeg deze pop nu toe aan je winkelwagentje en we bieden gratis verzending.
Evenals tpe seksspeeltje, De dame is ook een geweldig decoratief stuk. Een gevorderde anime-liefhebber, Je kunt proberen wat anime-mode te kopen en haar te kleden als een mooie kleine prinses.
Elke pop die we verkopen is een kunstwerk. Voor het geval u bereid bent er een te kopen, Houd alsjeblieft van haar en zorg voor haar en gebruik het met de juiste zorg. Reinig haar lichaam onmiddellijk, Gebruik vervolgens droog poeder om haar lichaam droog te houden en het meisje in een uitgedroogde omgeving te houden die tijdens het gebruik wordt gebruikt.
Als je een miniatuur geslachtsgemeenschappop in een andere maat nodig hebt, U ziet onze relevante aanbevolen producten in onze winkel. Je kunt hier een scala aan miniatuur sekspoppen vinden. Dit omvat sekspoppen met platte borsten en andere categorieën. We zullen altijd voldoen aan de behoeften van onze klanten en ervoor zorgen dat we meer realistische kleine artikelen toevoegen aan onze webshop.























