- 56%

Секс кукла Вила Мала Љубов Тпе

$531.09$354.06

-56%
  • Анусот и вагината на секс куклата се специјално обработени со ребрести шари и честички внатре. Направете го тоа пореално кога имате секс.
  • Секс куклите имаат метални скелети со подвижни зглобови кои можат да заземат секаква поза.
Секс кукла Вила Мала Љубов Тпе $531.09$354.06

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • 4-11 денови брза испорака
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
  • Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка република, Шпанија, Белгија, Велика Британија и Русија
  • Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови
  • Куклите ќе се испорачуваат голи, нема рекламирани костими, ќе подариме перики, долна облека и очи по случаен избор.
Загарантирано безбедно плаќање

The name of the small sex doll is Willa, the small sex doll is made of TPE material, the sex doll’s breasts are also TPE solid breasts, the TPE material is elastic, close to the elasticity of real human skin. Dolls made of TPE material are also more affordable, so if you have a limited budget for buying dolls, then please choose sex dolls made of TPE material.

Висина (см) 100ЦМ 110ЦМ 125ЦМ
Горна биста
57
56
62
Под бистата
38
38
45
Половината
36
36
39
Колкот
58
59
61
Вратот
21
22
25
Ширина на рамената
19
19
24
Должина на раката
39
41
49
Должина на бутот
20
22
25
Обем на бутот
32
33
29
Должина на ногата
25
29
37
дланка
11
12
13
Долга нога
13
14
16
Тежина
11.8
12.8
13.6
Длабочина на устата
11
11
11
Длабочина на вагината
14
14
14
Бруто тежина
14
16
20
Длабочина на анусот
12
12
12
Тежина на пакетот
12.2
13.3
18
Големина на пакувањето
92*30*22
97*30*22
113*30*22
Список на пакети
1*секс кукла, 1*перики(случајно), 1*парови очи, 1* долна облека(случајно), 1* ракавици, 1* чешел

 

Висина: Нема избор

, ,

Бродови од: Нема избор

Соединети Држави, ЕУ, Канада

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Секс кукла Вила Мала Љубов Тпе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *