- 47%

Осамена женска мала секс кукла

$650.16$419.46

-47%
  • Анусот и вагината на секс куклата се специјално обработени со ребрести шари и честички внатре. Направете го тоа пореално кога имате секс.
  • Секс куклите имаат метални скелети со подвижни зглобови кои можат да заземат секаква поза.
Осамена женска мала секс кукла $650.16$419.46

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • 4-11 денови брза испорака
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
  • Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка република, Шпанија, Белгија, Велика Британија и Русија
  • Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови
  • Куклите ќе се испорачуваат голи, нема рекламирани костими, ќе подариме перики, долна облека и очи по случаен избор.
Загарантирано безбедно плаќање

With her slightly bulging breasts and pink vagina, the Solitary Female Petite Sex Doll is the perfect sex doll, not only does she have the features of a real woman, this sex doll is easy to clean and hide, with the sex doll being shorter in height, it can be easily hidden.

Висина (см) 100ЦМ 110ЦМ 125ЦМ
Горна биста
57
56
62
Под бистата
38
38
45
Половината
36
36
39
Колкот
58
59
61
Вратот
21
22
25
Ширина на рамената
19
19
24
Должина на раката
39
41
49
Должина на бутот
20
22
25
Обем на бутот
32
33
29
Должина на ногата
25
29
37
дланка
11
12
13
Долга нога
13
14
16
Тежина
11.8
12.8
13.6
Длабочина на устата
11
11
11
Длабочина на вагината
14
14
14
Бруто тежина
14
16
20
Длабочина на анусот
12
12
12
Тежина на пакетот
12.2
13.3
18
Големина на пакувањето
92*30*22
97*30*22
113*30*22
Список на пакети
1*секс кукла, 1*перики(случајно), 1*парови очи, 1* долна облека(случајно), 1* ракавици, 1* чешел

Solitary sexdoll1 15 Solitary sexdoll1 9

,

Висина: Нема избор

, ,

Бродови од: Нема избор

Соединети Држави, ЕУ, Канада

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Осамена женска мала секс кукла”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *