- 28%

Секс кукла со сребрени рамни гради

$689.43$493.62

-28%
 • Анусот и вагината на секс куклата се специјално обработени со ребрести шари и честички внатре. Направете го тоа пореално кога имате секс.
 • Секс куклите имаат метални скелети со подвижни зглобови кои можат да заземат секаква поза.
(1 Преглед на корисник)
Секс кукла со сребрени рамни гради $689.43$493.62

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

 • 4-11 денови брза испорака
 • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
 • Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка република, Шпанија, Белгија, Велика Британија и Русија
 • Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови
 • Куклите ќе се испорачуваат голи, нема рекламирани костими, ќе подариме перики, долна облека и очи по случаен избор.
Загарантирано безбедно плаќање

Silver the flat chested sex doll is a girl who has just turned 22 години стар, a girl who is sometimes very clueless, especially when it comes to things between men and women who don’t know much about it yet, and can be a bit petulant at times. She’s never had sex with anyone before, but she’s eager to try. Would you like to try sex with Silver.

 

Висина: 100цм
Гради: 45цм
Половината: 26цм
Колкот: 40цм
Длабочина на анусот: 10цм
Длабочина на вагината: 14цм
Длабочина на устата: 14цм
Нето маса: 12килограм
Бруто тежина: 16килограм

 

Висина: 125цм
Гради: 52цм
Половината: 29цм
Колкот: 49цм
Длабочина на анусот: 12цм
Длабочина на вагината: 14цм
Длабочина на устата: 13цм
Нето маса: 16килограм
Бруто тежина: 21килограм

Sybil Sybil Sybil

 

Вредноста е рачно мерење, има нормален интервал од 1-3cm.

 

,

Висина: Нема избор

,

Бродови од: Нема избор

Соединети Држави, ЕУ, Канада

1 преглед за Секс кукла со сребрени рамни гради

 1. Аватар на Joey

  Joey

  Did she Come with the panties ?

  • Аватар на Да се ​​биде фан

   Да се ​​биде фан

   Здраво, Да

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *