- 57%

Мини секс кукла со богати рамни гради

$736.42$433.19

-57%
 • Анусот и вагината на секс куклата се специјално обработени со ребрести шари и честички внатре. Направете го тоа пореално кога имате секс.
 • Секс куклите имаат метални скелети со подвижни зглобови кои можат да заземат секаква поза.
(1 Преглед на корисник)
Мини секс кукла со богати рамни гради $736.42$433.19

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

 • 4-11 денови брза испорака
 • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
 • Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка република, Шпанија, Белгија, Велика Британија и Русија
 • Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови
 • Куклите ќе се испорачуваат голи, нема рекламирани костими, ќе подариме перики, долна облека и очи по случаен избор.
Загарантирано безбедно плаќање

Rich is a mini flat chested sex doll, the main features of flat chested sex dolls are flat breasts, apart from that the sex doll has a vagina, mouth and anus that can be used. The sex doll can be changed with different costumes and wigs to change the sex doll’s look. You can buy a sex doll that you like and additionally get the sex doll with your favorite clothes and wigs to change the look of the doll.

 

Висина: 100цм
Гради: 45цм
Половината: 26цм
Колкот: 40цм
Длабочина на анусот: 10цм
Длабочина на вагината: 14цм
Длабочина на устата: 14цм
Нето маса: 12килограм
Бруто тежина: 16килограм

 

Висина: 125цм
Гради: 52цм
Половината: 29цм
Колкот: 49цм
Длабочина на анусот: 12цм
Длабочина на вагината: 14цм
Длабочина на устата: 13цм
Нето маса: 16килограм
Бруто тежина: 21килограм

Rich sexdoll 14 Rich sexdoll 8 Rich sexdoll 5

 

Вредноста е рачно мерење, има нормален интервал од 1-3cm.

 

,

Висина: Нема избор

,

Бродови од: Нема избор

Соединети Држави, ЕУ, Канада

1 преглед за Мини секс кукла со богати рамни гради

 1. Аватар на Chetto

  Chetto

  Muy linda la comprare luego

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *