- 55%

Секс кукла Лолита BBW Големи Цицки

$1,363.86$742.11

-55%
(1 Преглед на корисник)
Секс кукла Лолита BBW Големи Цицки $1,363.86$742.11

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

 • 4-11 денови брза испорака
 • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
 • Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка република, Шпанија, Белгија, Велика Британија и Русија
 • Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови
 • Куклите ќе се испорачуваат голи, нема рекламирани костими, ќе подариме перики, долна облека и очи по случаен избор.
Загарантирано безбедно плаќање

The BBW Big Tits Sex Doll has a wheatish skin color that is close to the color of real human skin. The wheatish skin color of sex dolls can appear different in different lighting, for example, in bright light, sex dolls will appear white and in low light, sex dolls will appear darker.

Висина (см) 140цм 163цм 168цм
Горна биста
71
94
82
Под бистата
83
84
91
Половината
53
66
60
Колкот
75
110
90
Вратот
27
31
25
Ширина на рамената
32
39
35
Должина на раката
42
50
48
Должина на бутот
25
39
38
Обем на бутот
41.5
60
51
Должина на ногата
39
45
48
Палма
14
16
14
Долга нога
17.5
22
21
Тежина
26
50
38
Длабочина на устата
11
11.5
11.5
Длабочина на вагината
17
18
17
Длабочина на анусот
13
13
13
Тежина на пакетот
30
55
44
Големина на пакувањето
128*30*26
148*40*30
156*40*30
Список на пакети
1*секс кукла, 1*перики(случајно), 1*парови очи, 1* долна облека(случајно), 1* ракавици, 1* чешел

Lolita sexdoll 7 Lolita sexdoll 6 Lolita sexdoll 3

Висина: Нема избор

, ,

Бродови од: Нема избор

Австралија, Соединети Држави, ЕУ, Канада, Обединето Кралство

1 преглед за Секс кукла Лолита BBW Големи Цицки

 1. Аватар на Jorge

  Jorge

  I would like to see, pussy, ass and the height of the picture. Thanks.
  The weight of the doll, is it pounds?

  • Аватар на Да се ​​биде фан

   Да се ​​биде фан

   Okay

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *