- 38%

Животна порно секс кукла со рамен гради

$708.93$443.08

-38%
  • Анусот и вагината на секс куклата се специјално обработени со ребрести шари и честички внатре. Направете го тоа пореално кога имате секс.
  • Секс куклите имаат метални скелети со подвижни зглобови кои можат да заземат секаква поза.
Животна порно секс кукла со рамен гради $708.93$443.08

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • 4-11 денови брза испорака
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
  • Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка република, Шпанија, Белгија, Велика Британија и Русија
  • Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови
  • Куклите ќе се испорачуваат голи, нема рекламирани костими, ќе подариме перики, долна облека и очи по случаен избор.
Загарантирано безбедно плаќање

Животот е секс кукла со рамен гради, кога ви е досадно во работните денови, можеби ќе сакате да купите порно секс кукла за да ви прави друштво, ова ќе ви овозможи да имате секс со секс-кукла кога ви е досадно. Секс кукли постојат за секс, Сексуалните кукли можат да ја задоволат потребата на повеќето луѓе за секс, а секс куклите имаат и одредена придобивка од избегнување на ширење на сите сексуални болести.

 

Висина: 100цм
Гради: 45цм
Половината: 26цм
Колкот: 40цм
Длабочина на анусот: 10цм
Длабочина на вагината: 14цм
Длабочина на устата: 14цм
Нето маса: 12килограм
Бруто тежина: 16килограм

 

Висина: 125цм
Гради: 52цм
Половината: 29цм
Колкот: 49цм
Длабочина на анусот: 12цм
Длабочина на вагината: 14цм
Длабочина на устата: 13цм
Нето маса: 16килограм
Бруто тежина: 21килограм

Life sexdoll 2 Life sexdoll 18 Life sexdoll 19

 

Вредноста е рачно мерење, има нормален интервал од 1-3cm.

 

,

Висина: Нема избор

,

Бродови од: Нема избор

Соединети Држави, ЕУ, Канада

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Животна порно секс кукла со рамен гради”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *