- 50%

Секс кукла Idelle 100cm Мала скара

$650.16$326.14

-50%
  • Анусот и вагината на секс куклата се специјално обработени со ребрести шари и честички внатре. Направете го тоа пореално кога имате секс.
  • Секс куклите имаат метални скелети со подвижни зглобови кои можат да заземат секаква поза.
Секс кукла Idelle 100cm Мала скара $650.16$326.14

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • 4-11 денови брза испорака
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
  • Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка република, Шпанија, Белгија, Велика Британија и Русија
  • Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови
  • Куклите ќе се испорачуваат голи, нема рекламирани костими, ќе подариме перики, долна облека и очи по случаен избор.
Загарантирано безбедно плаќање

The 100CM Tiny Sex Doll is named Idelle, she has big white tits and a metal skeleton inside her to support the sex doll in many positions. The sex doll’s mouth, vagina and anus can be used. If you like this sex doll, однесете ја дома.

Висина: 100цм
Гради: 69цм
Половината: 52цм
Колкот: 70цм
Длабочина на анусот: 10цм
Длабочина на вагината: 14цм
Длабочина на устата: 14цм
Нето маса: 14килограм
Бруто тежина: 17килограм

Idellesexdoll 15

Please allow 2-3cm differences due to manual measurement.

Висина: Нема избор

,

Бродови од: Нема избор

Соединети Држави, ЕУ, Канада

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Секс кукла Idelle 100cm Мала скара”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Известете ме кога артиклот ќе се врати на залиха.