- 33%

Секс кукла со рамни гради Фани 100 см

$737.85$491.90

-33%
 • Анусот и вагината на секс куклата се специјално обработени со ребрести шари и честички внатре. Направете го тоа пореално кога имате секс.
 • Секс куклите имаат метални скелети со подвижни зглобови кои можат да заземат секаква поза.
(1 Преглед на корисник)
Секс кукла со рамни гради Фани 100 см $737.85$491.90

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

 • 4-11 денови брза испорака
 • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
 • Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка република, Шпанија, Белгија, Велика Британија и Русија
 • Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови
 • Куклите ќе се испорачуваат голи, нема рекламирани костими, ќе подариме перики, долна облека и очи по случаен избор.
Загарантирано безбедно плаќање

Фани е секс кукла со рамен гради, таа е достапна во височини од 100 см и 125 см. Секс куклата на Фани со рамна града има бела кожа, а нејзината снежно бела кожа ја прави да изгледа понежно. Малите секс кукли се спакувани невидливо, така што никој не може да каже што се од надворешноста на пакетот. Мини секс-куклите се полесни за складирање и носење.

 

Висина: 100цм
Гради: 45цм
Половината: 26цм
Колкот: 40цм
Длабочина на анусот: 10цм
Длабочина на вагината: 14цм
Длабочина на устата: 14цм
Нето маса: 12килограм
Бруто тежина: 16килограм

 

Висина: 125цм
Гради: 52цм
Половината: 29цм
Колкот: 49цм
Длабочина на анусот: 12цм
Длабочина на вагината: 14цм
Длабочина на устата: 13цм
Нето маса: 16килограм
Бруто тежина: 21килограм

Fannie real doll 6 Fannie real doll 5 Fannie real doll 2 Fannie real doll 10

 

 

Вредноста е рачно мерење, има нормален интервал од 1-3cm.

 

,

Висина: Нема избор

,

Бродови од: Нема избор

Соединети Држави, ЕУ

1 преглед за Секс кукла со рамни гради Фани 100 см

 1. Аватар на Чарлс Алберт

  Чарлс Алберт

  Многу слатко

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *