- 60%

Делија Биг Цицки Луди млади секс кукли

$1,262.45$716.56

-60%
  • 4-во-1 секс кукла за вагинална, анален, длабоко грло и секс на дојка.
  • Анусот и вагината на секс куклата се специјално обработени со ребрести шари и честички внатре. Направете го тоа пореално кога имате секс.
  • Секс куклите имаат метални скелети со подвижни зглобови кои можат да заземат секаква поза.
Делија Биг Цицки Луди млади секс кукли $1,262.45$716.56

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • 4-11 денови брза испорака
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
  • We have warehouses in Los Angeles, Vancouver, Sydney, Чешка република, Spain, Belgium, Велика Британија и Русија
  • Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови
  • Куклите ќе се испорачуваат голи, нема рекламирани костими, ќе подариме перики, долна облека и очи по случаен избор.
Загарантирано безбедно плаќање

Висина (см) 140цм 145цм 155цм 160цм 168цм
Горна биста
67
68
66
81
83
Под биста
49
50
75
72
76
Половината
44
44.5
51
56
57
Колкот
75
75.5
78
78
82
Вратот
26
27
27
30
28.5
Ширина на рамената
28
28
32
33
36
Должина на раката
54
55
45
41
48
Должина на бутот
29
31
31
32.5
33
Должина на ногата
38
45
42
50
52
Палма
14
14
14
14
16
Долго стапало
17.5
19
19
20.5
21
Тежина
26.5
26.5
27.5
30.5
36.7
Длабочина на устата
13
13
11.5
11.5
11.5
Длабочина на вагината
16
16
17
17
17
Длабочина на анусот
12
12
13
12.5
12.5
Тежина на пакетот
27.3
27.5
33
34
42
Големина на пакувањето
119*34*26
134*34*26
134*38*25
143*40*30
148*40*30
Список на пакети
1*секс кукла, 1*перики(случајно), 1*парови очи, 1* долна облека(случајно), 1* ракавици, 1* чешел

Делија е секс-кукла со големи титули од TPE. Има реална и реалистична текстура на кожата. Прекрасна, секси девојка која е подготвена да ги има своите усни, анусот и вагината тријат. Убава, дебела жена со големи, весели гради и а** што мажите сакаат да го ебат.

Таа е нова медицинска сестра и штотуку ја започна својата работа. Денеска беше после полноќ. Жената седеше тивко на креветот облечена во бела кошула со црни чорапи. Полека, го откопча телото за да ги открие нејзините прекрасни гради како и прекрасните пичкини усни. Делија ја плени помислата дека маж ѝ го допира целото тело. Докторката на Делија ненадејно пристигнала во нејзиниот дом. Се чинеше дека ќе биде одлична ноќ ……

Delia sex doll14 Delia sex doll12 Delia sex doll9 Delia sex doll8 Delia sex doll7 Delia sex doll5 Delia sex doll4 Delia sex doll3 Delia sex doll2 Delia sex doll1 Delia sex doll16

 

Висина: Нема избор

, , , ,

Бродови од: Нема избор

Австралија, Соединети Држави, ЕУ, Канада, руски, Обединето Кралство

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Делија Биг Цицки Луди млади секс кукли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *