- 61%

Атина Хармонија евтини секс кукли за возрасни

$1,262.45$701.99

-61%
  • 4-во-1 секс кукла за вагинална, анален, длабоко грло и секс на дојка.
  • Анусот и вагината на секс куклата се специјално обработени со ребрести шари и честички внатре. Направете го тоа пореално кога имате секс.
  • Секс куклите имаат метални скелети со подвижни зглобови кои можат да заземат секаква поза.
Атина Хармонија евтини секс кукли за возрасни $1,262.45$701.99

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • 4-11 денови брза испорака
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
  • Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка република, Шпанија, Белгија, Велика Британија и Русија
  • Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови
  • Куклите ќе се испорачуваат голи, нема рекламирани костими, ќе подариме перики, долна облека и очи по случаен избор.
Загарантирано безбедно плаќање

Висина (см) 140цм 145цм 155цм 160цм 168цм
Горна биста
67
68
66
81
83
Под биста
49
50
75
72
76
Половината
44
44.5
51
56
57
Колкот
75
75.5
78
78
82
Вратот
26
27
27
30
28.5
Ширина на рамената
28
28
32
33
36
Должина на раката
54
55
45
41
48
Должина на бутот
29
31
31
32.5
33
Должина на ногата
38
45
42
50
52
Палма
14
14
14
14
16
Долго стапало
17.5
19
19
20.5
21
Тежина
26.5
26.5
27.5
30.5
36.7
Длабочина на устата
13
13
11.5
11.5
11.5
Длабочина на вагината
16
16
17
17
17
Длабочина на анусот
12
12
13
12.5
12.5
Тежина на пакетот
27.3
27.5
33
34
42
Големина на пакувањето
119*34*26
134*34*26
134*38*25
143*40*30
148*40*30
Список на пакети
1*секс кукла, 1*перики(случајно), 1*парови очи, 1* долна облека(случајно), 1* ракавици, 1* чешел

Атина е секс-кукла и штотуку дипломирала факултет, која штотуку почнала да работи како модел, работа за која може да биде малку срамежлива бидејќи бара да се соблече за да се фотографира. Но, сепак доволно компетентна да се соблече, таква девојка може да биде и малку срамежлива кога станува збор за секс, но тоа е во ред, таа е многу подготвена на училиште за секс.

Таа е повеќе од среќна да одговори на вашите сексуални потреби, и можете да ја замолите да има односи со вас неколку пати во текот на денот и таа ќе биде многу среќна.

Athena sex doll12 Athena sex doll11 Athena sex doll10 Athena sex doll9 Athena sex doll8 Athena sex doll7 Athena sex doll6 Athena sex doll5 Athena sex doll4 Athena sex doll3 Athena sex doll2 Athena sex doll1 Athena sex doll14 Athena sex doll13

Висина: Нема избор

, , , ,

Бродови од: Нема избор

Австралија, Соединети Држави, ЕУ, Канада, руски, Обединето Кралство

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Атина Хармонија евтини секс кукли за возрасни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *