- 66%

Секс кукла со рамни гради Алина 135 см

$640.35$504.18

-66%
  • Анусот и вагината на секс куклата се специјално обработени со ребрести шари и честички внатре. Направете го тоа пореално кога имате секс.
  • Секс куклите имаат метални скелети со подвижни зглобови кои можат да заземат секаква поза.
Секс кукла со рамни гради Алина 135 см $640.35$504.18

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • 4-11 денови брза испорака
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
  • Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка република, Шпанија, Белгија, Велика Британија и Русија
  • Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови
  • Куклите ќе се испорачуваат голи, нема рекламирани костими, ќе подариме перики, долна облека и очи по случаен избор.
Загарантирано безбедно плаќање

Ова е нежна и убава секс кукла со рамен гради, нејзината висина е 135 см, ако и тебе ти се допаѓа, однеси ја дома.

Висина:135цм
Биста:62цм
Половината:47цм
Колкот:71цм
Вагина:17цм
Орален: 12цм
Анусот: 15цм
Тежина за кукла: 22килограм
Тежина на пакетот: 29КИЛОГРАМ

 

135cm 135cm

 

Вредноста е рачно мерење, има нормален интервал од 1-3cm.

 

,

Висина: Нема избор

,

Бродови од: Нема избор

Соединети Држави, ЕУ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Секс кукла со рамни гради Алина 135 см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Известете ме кога артиклот ќе се врати на залиха.