- 49%

Секс кукла Адриен Азиска ситна Тпе

$650.16$329.14

-49%
  • Анусот и вагината на секс куклата се специјално обработени со ребрести шари и честички внатре. Направете го тоа пореално кога имате секс.
  • Секс куклите имаат метални скелети со подвижни зглобови кои можат да заземат секаква поза.
Секс кукла Адриен Азиска ситна Тпе $650.16$329.14

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • 4-11 денови брза испорака
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
  • We have warehouses in Los Angeles, Vancouver, Sydney, Чешка република, Spain, Belgium, Велика Британија и Русија
  • Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови
  • Куклите ќе се испорачуваат голи, нема рекламирани костими, ќе подариме перики, долна облека и очи по случаен избор.
Загарантирано безбедно плаќање

The name of this Asian sex doll is Adrienne and it is made of TPE material, it is a sex doll with height options, Adrienne has a metal skeleton inside her body, the metal skeleton can support the sex doll to do a lot of poses such as kneeling, lying on her back, spread legs and other poses. The sex doll can be used vaginally and anally as well as in the sex doll’s mouth.

Висина (см) 100ЦМ 110ЦМ 125ЦМ
Горна биста
57
56
62
Под бистата
38
38
45
Половината
36
36
39
Колкот
58
59
61
Вратот
21
22
25
Ширина на рамената
19
19
24
Должина на раката
39
41
49
Должина на бутот
20
22
25
Обем на бутот
32
33
29
Должина на ногата
25
29
37
дланка
11
12
13
Долга нога
13
14
16
Weight
11.8
12.8
13.6
Длабочина на устата
11
11
11
Длабочина на вагината
14
14
14
Бруто тежина
14
16
20
Длабочина на анусот
12
12
12
Тежина на пакетот
12.2
13.3
18
Големина на пакувањето
92*30*22
97*30*22
113*30*22
Список на пакети
1*секс кукла, 1*перики(случајно), 1*парови очи, 1* долна облека(случајно), 1* ракавици, 1* чешел

Adrienne sexdoll 25 Adrienne sexdoll 24 Adrienne sexdoll 23

 

Height: Нема избор

, ,

Бродови од: Нема избор

Соединети Држави, ЕУ, Канада

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Секс кукла Адриен Азиска ситна Тпе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *