- 61%

9KG рамен гради Половина тело Секс кукла Торзото

Оригиналната цена беше: $883.59.Тековната цена е: $342.81.

-61%
9KG рамен гради Половина тело Секс кукла Торзото $883.59 Оригиналната цена беше: $883.59.$342.81Тековната цена е: $342.81.

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • 4-11 денови брза испорака
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
  • Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка република, Шпанија, Белгија, Велика Британија и Русија
  • Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови
  • Куклите ќе се испорачуваат голи, нема рекламирани костими, ќе подариме перики, долна облека и очи по случаен избор.
Загарантирано безбедно плаќање

За Торсо

Без глава на бистата секс кукла торзо тежина 9KG. ако барате рамен торзо за секс кукла на гради, тоа е многу добар избор, со тежина до 9 кг рамни гради секс кукла торзо тоа може да ви даде пореалистично чувство. Рамниот граден кош е една од карактеристиките на овој вид торзо од секс кукла.

Висина: 56 цм
Биста: 55цм
Половината: 49цм
Колкот: 61цм

Тежина: 9КИЛОГРАМ

Длабочина на вагината: 16цм
Анална длабочина: 12цм

flat sex torso6 flat sex torso5

Сите горенаведени димензии се мерат рачно, може да има рачна грешка од 1-3 см, но тоа не влијае на квалитетот на производот

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “9KG рамен гради Половина тело Секс кукла Торзото”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *