- 66%

7KG рамен гради Секс кукла торзото

Оригиналната цена беше: $858.20.Тековната цена е: $292.11.

-66%
7KG рамен гради Секс кукла торзото $858.20 Оригиналната цена беше: $858.20.$292.11Тековната цена е: $292.11.

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • 4-11 денови брза испорака
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
  • Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка република, Шпанија, Белгија, Велика Британија и Русија
  • Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови
  • Куклите ќе се испорачуваат голи, нема рекламирани костими, ќе подариме перики, долна облека и очи по случаен избор.
Загарантирано безбедно плаќање

За Торсо

No head sex doll’s torso weighs 7KG. If you’re looking for a flat-chested torso of the sex doll it is possible to buy a torso sex doll that is flat. Flat chests are one of the characteristics of this doll. the weight is only 7kg which makes it easy to transport and storage. It is also affordable. it is also less expensive than an all-body sex doll. and will cost less. If you don’t have the funds to purchase a whole lot for this doll, then this sex doll torso is an excellent option.

Висина: 55 цм
Биста: 48цм
Половината: 43цм
Колкот: 53цм

Тежина: 7КИЛОГРАМ

Длабочина на вагината: 15цм
Анална длабочина: 12цм

Flat chest sex torso7 Flat chest sex torso4 Flat chest sex torso5

Сите горенаведени димензии се мерат рачно, може да има рачна грешка од 1-3 см, но тоа не влијае на квалитетот на производот

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “7KG рамен гради Секс кукла торзото”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *