- 63%

6.3Торзото на секс кукла на KG половина тело

Оригиналната цена беше: $758.20.Тековната цена е: $281.90.

-63%
6.3Торзото на секс кукла на KG половина тело $758.20 Оригиналната цена беше: $758.20.$281.90Тековната цена е: $281.90.

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • 4-11 денови брза испорака
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
  • Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка република, Шпанија, Белгија, Велика Британија и Русија
  • Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови
  • Куклите ќе се испорачуваат голи, нема рекламирани костими, ќе подариме перики, долна облека и очи по случаен избор.
Загарантирано безбедно плаќање

За Торсо

Без глава и раце секс кукла торзо тежина 6,3 кг, ако прв пат купувате торзо од секс кукла, можете да го пробате доволно ова торзо од секс кукла, таа нема раце и глава, туку за новодојдените, лесно се преместува и складира. Во однос на цената, исто така ќе биде поевтино од цената на секс кукла со цело тело ќе биде поевтина. Ако немате многу буџет, ова торзо од секс кукла е добар избор.

Висина: 68 цм
Ширина на рамената: 18цм
Биста: 48цм
Половината: 32цм
Колкот: 52цм

Тежина: 6.3КИЛОГРАМ

full body sex torso2 full body sex torso11 full body sex torso18

Сите горенаведени димензии се мерат рачно, може да има рачна грешка од 1-3 см, но тоа не влијае на квалитетот на производот

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “6.3Торзото на секс кукла на KG половина тело”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *