- 65%

21CM машки пенис секс играчка

Оригиналната цена беше: $107.35.Тековната цена е: $37.11.

-65%
21CM машки пенис секс играчка $107.35 Оригиналната цена беше: $107.35.$37.11Тековната цена е: $37.11.

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • 4-11 денови брза испорака
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
  • Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка република, Шпанија, Белгија, Велика Британија и Русија
  • Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови
  • Куклите ќе се испорачуваат голи, нема рекламирани костими, ќе подариме перики, долна облека и очи по случаен избор.
Загарантирано безбедно плаќање

Оваа секс играчка за пенисот е 21 cm долга, виткање, лесен за чистење и носење, и може да се користи повеќе пати.

Evan penis sex toy3

Evan penis sex toy4

Вредноста е рачно мерење, има нормален интервал од 1-3cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “21CM машки пенис секс играчка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *