| Augstums: | 2 pēdas 3 collas / 68cm |
|---|---|
| Krūšu vidukļa gurnu izmērs: | 28 - 18 - 27 cm |
| Pēdas garums: | 8 cm |
| Maksts dziļums: | 17 cm |
| Anālais dziļums: | 15 cm |
| Neto svars: | 2,5 kg |
| Iepakojuma svars: | 3,4 kg |
| Iepakojuma izmērs: | 68*22*18 cm |




Īpašais Phyllis šarms’ 68 cm karikatūriski maza seksīga lelle ir balstīta uz viņas lielajām acīm, kas, Tāpat kā ikviena cilvēka varone, Izskatieties burvīgi, izmantojot viņu pārspīlētās proporcijas un garās skropstas.
Faktisks vīrietis, kurš var piepildīt savas seksuālās vajadzības un ļaut viņai saprast, kas viņai ir pazudis visus šos gadus. Phyllis vēlētos, lai būtu fucked. Viņa vēlas, lai viņu atlaida atkal un atkal, un viņa to vēlas tagad, Vai jūs esat īstais cilvēks darbam? Vai jūs varat iepriecināt Phyllis vajadzības? Viņa iepriecinās tevi ar viņas sievietes karsto incīti un, ja jums patīk, Viņas griba taisnās zarnas. She’s ready to play with you every night.








































