| Magasság: | 2 láb 3 in / 68 cm |
|---|---|
| Mell derék csípő mérete: | 28 - 18 - 27 cm |
| Lábhossz: | 8 CM |
| Hüvelymélység: | 17 CM |
| Anális mélység: | 15 CM |
| Nettó súly: | 2,5 kg |
| Csomag súlya: | 3,4 kg |
| Csomag mérete: | 68*22*18 CM |




Phyllis különleges varázsa’ 68 cm -es karikatúra kis szexi baba nagy szemén alapul, melyik, mint az Everyman hősnője, imádnivalóan néz ki túlzott arányaikkal és hosszú szempilláikkal.
Egy valódi férfi, aki kielégítheti szexuális igényeit, és hagyja, hogy megértse, mi hiányzott az évek során. Phyllis szeretne megbaszni. Azt akarja, hogy újra és újra kirúgják, és most akarja, megfelelő ember-e a munkára? Képes vagy kielégíteni Phyllis igényeit? Tetszeni fog neki a nő forró puncijával, és ha tetszik, az ő akaratlan végbél. Készen áll arra, hogy minden este játsszon veled.








































