| Airde: | 2 troigh 3 i / 68cm |
|---|---|
| Méid cromáin choim chíche: | 28 - 18 - 27 cm |
| Fad cos: | 8 cm |
| Doimhneacht faighne: | 17 cm |
| Doimhneacht anal: | 15 cm |
| Meáchan Glan: | 2.5 kg |
| Meáchan Pacáiste: | 3.4 kg |
| Méid an phacáiste: | 68*22*18 cm |




An charm áirithe de phyllis’ Tá Doll Little Sexy Cartoonish 68cm bunaithe ar a súile móra, cad é, Cosúil le banlaoch Everyman, Féach adorable ag baint úsáide as a gcuid comhréireanna áibhéalacha agus fabhraí fada.
Fear iarbhír ar féidir leis a riachtanais ghnéasacha a chomhlíonadh agus a thuiscint cad a bhí in easnamh uirthi na blianta seo ar fad. Ba mhaith le Phyllis a bheith fucked. Ba mhaith léi go scaoilfí í arís agus arís eile agus go dteastaíonn uaithi anois é, an tusa an fear ceart don phost? An bhfuil tú in ann riachtanais Phyllis a shásamh? Tabharfaidh sí le do thoil leat pussy te na mná agus más mian leat, a rectum wanton. She’s ready to play with you every night.








































