| Korkeus: | 2 jalkaa 3 /68 cm |
|---|---|
| Rintojen vyötärön lantion koko: | 28 - 18 - 27 cm |
| Jalan pituus: | 8 cm |
| Emättimen syvyys: | 17 cm |
| Anal Depth: | 15 cm |
| Nettopaino: | 2,5 kg |
| paketin paino: | 3,4 kg |
| Pakkauskoko: | 68*22*18 cm |




Phyllisin erityinen viehätys’ 68 cm sarjakuvamainen pieni seksikäs nukke perustuu hänen suuriin silmiinsä, joka, kuin jokamiehen sankaritar, näyttävät suloisilta liioiteltujen mittasuhteidensa ja pitkien ripsiensä avulla.
Todellinen mies, joka voi täyttää hänen seksuaaliset tarpeensa ja antaa hänen ymmärtää, mitä hän on puuttunut kaikki nämä vuodet. Phyllis haluaisi olla kusessa. Hän haluaa saada potkut yhä uudelleen ja haluaa sen nyt, oletko oikea mies työhön? Are you able to gratify Phyllis’s needs? She will please you with her the woman’s hot pussy and if you like, hänen mielivaltainen peräsuolensa. She’s ready to play with you every night.







































