| Kõrgus: | 2 jalga 3 tolli / 68cm |
|---|---|
| Rindade vöökoha puusade suurus: | 28 - 18 - 27 cm |
| Jala pikkus: | 8 cm |
| Vaginaalne sügavus: | 17 cm |
| Anaalne sügavus: | 15 cm |
| Netokaal: | 2,5 kg |
| Pakendi kaal: | 3,4 kg |
| Pakendi suurus: | 68*22*18 cm |




Phyllise eriline võlu’ 68cm koomiksipike seksikas nukk põhineb tema suurtel silmadel, mis, nagu Everymani kangelanna, näevad oma liialdatud proportsioone ja pikki ripsmeid kasutades imearmsad välja.
Tegelik mees, kes suudab täita oma seksuaalseid vajadusi ja laseb tal mõista, millest ta on kõik need aastad puudust tundnud. Phyllis tahaks olla perses. Ta tahab ikka ja jälle vallandada ja ta tahab seda nüüd, kas sa oled õige mees sellele tööle? Kas suudate Phyllise vajadusi rahuldada?? Ta rõõmustab sind oma naise kuuma kiisuga ja kui sulle meeldib, tema lohakas pärasool. She’s ready to play with you every night.







































