| Υψος: | 2 ft 3 σε / 68cm |
|---|---|
| Μέγεθος γοφών μέσης στήθους: | 34 - 21 - 33 cm |
| Μήκος ποδιού: | 8 cm |
| Κολπικό Βάθος: | 17 εκατοστά |
| Βάθος πρωκτού: | 15 cm |
| Καθαρό Βάρος: | 2,5 κιλά |
| Βάρος συσκευασίας: | 3.4 kg |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 68*22*18 cm |



Η μικρότερη κούκλα σεξουαλικής επαφής 68 εκατοστών της Elaine είναι η κούκλα σεξ με τις καλύτερες πωλήσεις. Τα γοητευτικά χαρακτηριστικά της είναι το χαριτωμένο πρόσωπό της και τα μικρά στρογγυλά στήθη της. Για τη φωτογράφιση, Την εντοπίσαμε στο περίπτερο του παντοπωλείου. Αντίθετα:, Μπορούμε να δούμε ότι το κορίτσι με πολύ μικρό και ελαφρύ, Ζυγίζοντας μόνο 3. 75 kg. Λάβετε υπόψη ότι αυτή η μίνι κούκλα είναι κατασκευασμένη από θερμοπλαστικό ελαστομερές (TPE) και όχι σιλικόνη.
Ένα άλλο πλεονέκτημα του μικρού μεγέθους της κούκλας ζωντανής δράσης είναι ότι έχει λογικές τιμές. Ανεξάρτητα από το πού κοιτάζετε, Θα προκληθείτε να αποκτήσετε αυτήν την προσιτή κούκλα σεξ. Απλά προσθέστε αυτήν την κούκλα στο καλάθι σας τώρα και προσφέρουμε δωρεάν παράδοση.
Όπως και το σεξουαλικό παιχνίδι tpe, Η κυρία κάνει επίσης ένα μεγάλο διακοσμητικό κομμάτι. Ένας προχωρημένος λάτρης των anime, Μπορείτε να προσπαθήσετε να αγοράσετε κάποια μόδα anime και να την ντύσετε ως μια όμορφη μικρή πριγκίπισσα.
Κάθε κούκλα που πουλάμε είναι ένα έργο τέχνης. Σε περίπτωση που είστε πρόθυμοι να αγοράσετε ένα, Παρακαλώ αγαπήστε και φροντίστε γι 'αυτήν και χρησιμοποιήστε το με την κατάλληλη φροντίδα. Καθαρίστε το σώμα της αμέσως, Στη συνέχεια, χρησιμοποιήστε ξηρή σκόνη για να διατηρήσετε το σώμα της στεγνό και να διατηρήσετε το κορίτσι σε ένα αποξηραμένο περιβάλλον που χρησιμοποιείται κατά τη χρήση.
Εάν απαιτείτε μια μικροσκοπική κούκλα σεξουαλικής επαφής σε άλλο μέγεθος, Θα δείτε τα σχετικά προτεινόμενα προϊόντα μας στο κατάστημά μας. Μπορείτε να βρείτε μια σειρά από μικροσκοπικές κούκλες σεξ εδώ. Αυτό περιλαμβάνει κούκλες σεξουαλικής επαφής με επίπεδο στήθος και άλλες κατηγορίες. Θα ανταποκρινόμαστε πάντα στις ανάγκες των πελατών μας και θα διασφαλίζουμε ότι προσθέτουμε πιο ρεαλιστικά μικρά αντικείμενα στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα.























