| Υψος: | 2 ft 3 σε / 68cm |
|---|---|
| Μέγεθος γοφών μέσης στήθους: | 28 - 18 - 27 cm |
| Μήκος ποδιού: | 8 cm |
| Κολπικό Βάθος: | 17 εκατοστά |
| Βάθος πρωκτού: | 15 cm |
| Καθαρό Βάρος: | 2,5 κιλά |
| Βάρος συσκευασίας: | 3.4 kg |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 68*22*18 cm |




Η ιδιαίτερη γοητεία της Phyllis’ 68cm καρτούν μικρή σέξι κούκλα βασίζεται στα μεγάλα μάτια της, που, όπως η ηρωίδα του Everyman, φαίνονται αξιολάτρευτα χρησιμοποιώντας τις υπερβολικές αναλογίες και τις μακριές βλεφαρίδες τους.
Ένας πραγματικός άντρας που μπορεί να εκπληρώσει τις σεξουαλικές της ανάγκες και να την αφήσει να καταλάβει τι της λείπει όλα αυτά τα χρόνια. Η Phyllis θα ήθελε να γαμηθεί. Θέλει να απολύεται ξανά και ξανά και το θέλει τώρα, Είσαι ο κατάλληλος άνθρωπος για τη δουλειά? Είστε σε θέση να ικανοποιήσετε τις ανάγκες της Phyllis? Θα σας ευχαριστήσει μαζί της το καυτό μουνί της γυναίκας και αν θέλετε, το αναίτιο ορθό της. She’s ready to play with you every night.







































