| Højde: | 2 ft 3 in / 68 cm |
|---|---|
| Bryst Talje Hofter Størrelse: | 28 - 18 - 27 cm |
| Fodlængde: | 8 cm |
| Vaginal dybde: | 17 cm |
| Anal dybde: | 15 cm |
| Nettovægt: | 2,5 kg |
| Pakkevægt: | 3,4 kg |
| Pakkens størrelse: | 68*22*18 cm |




Phyllis særlige charme’ 68 cm tegneserieagtig lille sexet dukke er baseret på hendes store øjne, som, som heltinden i Everyman, ser yndig ud ved hjælp af deres overdrevne proportioner og lange øjenvipper.
En rigtig mand, der kan opfylde hendes seksuelle behov og lade hende forstå, hvad hun har savnet i alle disse år. Phyllis vil gerne kneppes. Hun vil fyres igen og igen, og hun vil have det nu, er du den rette mand til jobbet? Are you able to gratify Phyllis’s needs? Hun vil glæde dig med hendes kvindes varme fisse, og hvis du vil, hendes hensynsløse endetarm. She’s ready to play with you every night.








































