| Højde: | 2 ft 3 in / 68 cm |
|---|---|
| Bryst Talje Hofter Størrelse: | 34 - 21 - 33 cm |
| Fodlængde: | 8 cm |
| Vaginal dybde: | 17 cm |
| Anal dybde: | 15 cm |
| Nettovægt: | 2,5 kg |
| Pakkevægt: | 3,4 kg |
| Pakkens størrelse: | 68*22*18 cm |



Elaines 68 cm mindste samlejedukke er vores bedst sælgende sexpigedukke. Hendes charmerende træk er hendes søde ansigt og små runde bryster. Til din fotografering, vi fandt hende på købmandsstanden. I modsætning, vi kan se, at pigen med meget lille og lys, vejer kun 3. 75 kg. Vær opmærksom på, at denne minidukke er lavet af termoplastisk elastomer (TPE) og ikke silikone.
En anden fordel ved den lille størrelse af live-action dukken er, at den er rimeligt prissat. Uanset hvor du kigger hen, du vil blive udfordret til at få denne overkommelige sexdukke. Du skal blot tilføje denne dukke til din indkøbskurv nu, og vi tilbyder gratis levering.
Samt tpe sexlegetøj, Damen gør også et godt dekorativt stykke. En avanceret anime elsker, Du kan prøve at købe noget anime-mode og klæde hende ud som en smuk lille prinsesse.
Hver dukke, vi sælger, er et kunstværk. Hvis du er villig til at købe en, Vær venlig at elske og passe på hende og brug den med passende pleje. Rens hendes krop straks, Brug derefter tørt pulver til at holde hendes krop tør og opretholde pigen i et udtørret miljø, der bruges i brug.
Hvis du kræver en miniature samlejedukke i en anden størrelse, Du vil se vores relevante anbefalede produkter i vores butik. Du kan finde en række miniature sexdukker her. Dette inkluderer fladbrystede samlejedukker og andre kategorier. Vi vil altid imødekomme vores kunders behov og sikre, at vi tilføjer mere realistiske småting til vores webshop.























