| Výška: | 2 ft 3 in / 68 cm |
|---|---|
| Prsa Pas Velikost Boky: | 28 - 18 - 27 cm |
| Délka chodidla: | 8 cm |
| Vaginální hloubka: | 17 cm |
| Anální hloubka: | 15 cm |
| Čistá hmotnost: | 2,5 kg |
| Hmotnost balíku: | 3,4 kg |
| Velikost balení: | 68*22*18 cm |




Zvláštní kouzlo Phyllis‘ 68 cm vysoká malá sexy panenka v kresleném stylu je založena na jejích velkých očích, který, jako hrdinka Everyman, vypadají rozkošně díky jejich přehnaným proporcím a dlouhým řasám.
Skutečný muž, který dokáže naplnit její sexuální potřeby a nechá ji pochopit, co jí celé ty roky chybělo. Phyllis by chtěla být v prdeli. Chce být vyhozena znovu a znovu a chce to hned, jsi ten pravý muž pro tuto práci? Are you able to gratify Phyllis’s needs? She will please you with her the woman’s hot pussy and if you like, její svévolný konečník. She’s ready to play with you every night.








































