| Výška: | 2 ft 3 in / 68 cm |
|---|---|
| Prsa Pas Velikost Boky: | 34 - 21 - 33 cm |
| Délka chodidla: | 8 cm |
| Vaginální hloubka: | 17 cm |
| Anální hloubka: | 15 cm |
| Čistá hmotnost: | 2,5 kg |
| Hmotnost balíku: | 3,4 kg |
| Velikost balení: | 68*22*18 cm |



Elaineina 68 cm nejmenší panenka pro pohlavní styk je naší nejprodávanější panenkou pro sex. Její okouzlující rysy jsou její roztomilý obličej a malá kulatá ňadra. Pro vaše focení, našli jsme ji na stánku s potravinami. V porovnání, můžeme vidět, že dívka je velmi malá a lehká, vážení pouze 3. 75 kg. Mějte prosím na paměti, že tato mini panenka je vyrobena z termoplastického elastomeru (TPE) a ne silikon.
Další výhodou malé velikosti živé akční panenky je její rozumná cena. Bez ohledu na to, kam se podíváte, budete vyzváni k získání této cenově dostupné sexuální panenky. Jednoduše přidejte tuto panenku do košíku a my nabízíme dopravu zdarma.
Stejně jako tpe sexuální hračka, paní dělá i skvělý dekorační kousek. Pokročilý milovník anime, můžete zkusit koupit nějakou anime módu a obléknout ji jako krásnou malou princeznu.
Každá panenka, kterou prodáváme, je uměleckým dílem. V případě, že jste ochotni si jeden koupit, prosím, milujte ji a pečujte o ni a používejte ji s náležitou péčí. Okamžitě vyčistěte její tělo, pak použijte suchý prášek k udržení jejího těla v suchu a udržujte dívku ve vysušeném prostředí, které se používá při používání.
Pokud požadujete miniaturní stykovou panenku v jiné velikosti, v našem obchodě uvidíte naše relevantní doporučené produkty. Najdete zde řadu miniaturních sexuálních panenek. Patří sem panenky pro pohlavní styk s plochými prsy a další kategorie. Vždy vyjdeme vstříc našim zákazníkům a zajistíme, že do našeho internetového obchodu přidáme realističtější drobnosti.























